Полтавському національному педагогічному університету відкрито тримісячний тестовий доступ (з лютого – 30 квітня 2020 р.) до журналів та книг видавництва Wiley.

Контент доступний у локальній мережі університету та забезпечується через платформу Wiley Online Library (https://onlinelibrary.wiley.com/).

 

John Wiley & Sons (скорочене найменування – Wiley) – одне з найдавніших академічних видавництв у світі, яке має багату історію та захоплюючу колекцією контенту та рішень для науки, вищої освіти та бізнесу.

Видавництво публікує матеріали у всіх галузях знань. На нинішній день компанія володіє правами на понад 21 000 наукових книг (щороку видається близько 1000 нових назв), 1 600 наукових журналів (серед яких вагома частка всесвітньо відомих та престижних видань), а також енциклопедії, довідники, бази даних наукової інформації з хімії та медицини (в тому числі Кокранівська бібліотека доказової медицини). Доступ до наукового контенту видавництва відбувається через платформу Wiley Online Library (www.onlinelibrary.wiley.com).

У журналах видавництва опубліковано дослідження понад 450 лауреатів Нобелівської премії. Щорічно журнали Wiley демонструють високі показники цитування та імпакт-фактори, до того ж багато видань займають перші позиції у рейтингах за відповідними галузями знань.

У рамках тестового доступу для користувачів буде доступна найбільша колекція журналів Wiley, а це понад 1 500 назв сучасних журналів. Доступними будуть також архіви журналів за понад 20 років – з 1997 року до сьогодні. За тематичним спрямуванням журнали охоплюють всі предметні напрямки сучасної науки.


Тестовий доступ надано 50 науковим установам та університетам України за організаційної підтримки Державної науково-технічної бібліотеки України.

Разом із представниками видавництва Wiley планується серія ознайомчих вебінарів та семінарів.

Ознайомитися з ресурсами видавництва можливо з будь-якого комп’ютера у локальній мережі університету та у бібліотеці (читальний зал № 2), перейшовши на платформу Wiley Online Library https://www.onlinelibrary.wiley.com/


 

Вітаємо!

Будемо раді Вам допомогти.