Шановні користувачі!

На виконання вимог нормативно-правових актів України та з метою дотримання рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я бібліотека імені М. А. Жовтобрюха з 16 березня по 3 квітня 2020 року впроваджує дистанційне надання бібліотечних послуг, E-mail для довідок: kniga_pdpu@ukr.net.

Пропонуємо скористатися нашими онлайн-ресурсами:

Будемо раді допомогти:

  • підбір літератури за вказаною темою;
  • індексування статей і праць за Універсальною десятковою класифікацією (УДК) надіслати лист на електронну адресу kniga_pdpu@ukr.net;
  • консультування з оформлення бібліографічного опису та міжнародних стилів цитувань;
  • перевірка наукових робіт (викладачів та студентів університету) за допомогою сучасних сервісів антиплагіатних інтернет-систем.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Бережіть себе і своїх близьких та обов'язково дотримуйтесь рекомендацій МОЗ!

Університету відкрито доступ до повнотекстових наукових журналів авторитетного міжнародного видавництва Springer Nature. Міністерство освіти і науки забезпечило за кошти держбюджету передплату через Державну науково-технічну бібліотеку (ДНТБ). Підключення стартувало  3 січня 2020 року.

Полтавський національний університет імені В. Г. Короленка, який раніше мав через ДНТБ доступ до баз даних Scopus (https://www.scopus.com) та Web of science (www.webofknowledge.com), автоматично отримав можливість безкоштовно користуватися повнотекстовими ресурсами порталу Springer Link а саме:

Springer Nature є видавцем найвпливовіших світових журналів і лідером у сфері відкритих досліджень. Місія видавництва полягає в тому, щоб забезпечити просування досліджень і допомогти дослідницькій спільноті поліпшити результати. Завдяки платформі Springer Nature, що налічує понад 3000 журналів, надається можливість дослідникам, студентам, викладачам і професіоналам отримати доступ до найновіших досліджень науки, техніки, медицини, соціальних і гуманітарних наук.

Доступ до платформи Springer Nature можливий з локальної мережі університету, а також у читальному залі № 2 (корп.2).


 

Вітаємо!

Будемо раді Вам допомогти.