Шановні користувачі!

На виконання вимог нормативно-правових актів України та з метою дотримання рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я бібліотека імені М. А. Жовтобрюха з 16 березня по 3 квітня 2020 року впроваджує дистанційне надання бібліотечних послуг, E-mail для довідок: kniga_pdpu@ukr.net.

Пропонуємо скористатися нашими онлайн-ресурсами:

Будемо раді допомогти:

  • підбір літератури за вказаною темою;
  • індексування статей і праць за Універсальною десятковою класифікацією (УДК) надіслати лист на електронну адресу kniga_pdpu@ukr.net;
  • консультування з оформлення бібліографічного опису та міжнародних стилів цитувань;
  • перевірка наукових робіт (викладачів та студентів університету) за допомогою сучасних сервісів антиплагіатних інтернет-систем.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Бережіть себе і своїх близьких та обов'язково дотримуйтесь рекомендацій МОЗ!

Сьогодні відбувся семінар з правил пожежної безпеки для працівників бібліотеки. Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри виробничо-інформаційних технологій та безпеки життєдіяльності Валерій Титаренко поінформував учасників семінару про правила пожежної евакуації.

На заході було окреслено дії працівників у разі виникнення пожежі:

– терміново повідомити пожежну охорону за телефоном 101, вказавши при цьому точну адресу об`єкта, кількість поверхів будівлі, місце виникнення пожежі, своє прізвище;

– використовувати (за можливістю) заходи щодо евакуації людей;

– здійснити аварійне відключення електрообладнання;

– повідомити про пожежу керівництву закладу.

Учасники зібрання також ознайомилися з правилами використання одного із засобів пожежогасіння (порошковим і вуглекислотним вогнегасником ВВК-1.4).

Лектор наголосив, що після закінчення роботи працівник зобов`язаний: оглянути приміщення, переконатися у відсутності порушень, що можуть призвести до пожежі, вимкнути освітлення електроживлення приладів та обладнання.


 

Вітаємо!

Будемо раді Вам допомогти.