Шановні користувачі!

На виконання вимог нормативно-правових актів України та з метою дотримання рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я бібліотека імені М. А. Жовтобрюха з 16 березня по 3 квітня 2020 року впроваджує дистанційне надання бібліотечних послуг, E-mail для довідок: kniga_pdpu@ukr.net.

Пропонуємо скористатися нашими онлайн-ресурсами:

Будемо раді допомогти:

  • підбір літератури за вказаною темою;
  • індексування статей і праць за Універсальною десятковою класифікацією (УДК) надіслати лист на електронну адресу kniga_pdpu@ukr.net;
  • консультування з оформлення бібліографічного опису та міжнародних стилів цитувань;
  • перевірка наукових робіт (викладачів та студентів університету) за допомогою сучасних сервісів антиплагіатних інтернет-систем.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Бережіть себе і своїх близьких та обов'язково дотримуйтесь рекомендацій МОЗ!

День філософії відзначають з 2002 року в третій четвер листопада. Це свято затвердили в ЮНЕСКО, і головна його мета — привернути увагу громадськості до соціальних проблем і культурного перетворення.

Філософствувати про філософію можна нескінченно довго, але який в цьому сенс, якщо ти не Сократ. Проте в день філософії навіть аматори можуть висловлювати свої найсміливіші думки про те, як поліпшити життя в сучасному світі, на яких проблемах потрібно зосередитися, в якому напрямі рухатися, ну і, звичайно, що було спочатку — яйце або курка.

В День філософії дозвольте собі небагато поміркувати, якщо не над глобальними проблемами майбутнього, то хоч би над сенсом власного життя. А ще привітайте знайомих професійних філософів і мислителів, щоб дати їм точку опори!

Запрошуємо до читальної зали №1 переглянути книжкову виставку "Світ філософії".


 

Вітаємо!

Будемо раді Вам допомогти.