Шановні користувачі!

На виконання вимог нормативно-правових актів України та з метою дотримання рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я бібліотека імені М. А. Жовтобрюха з 16 березня по 3 квітня 2020 року впроваджує дистанційне надання бібліотечних послуг, E-mail для довідок: kniga_pdpu@ukr.net.

Пропонуємо скористатися нашими онлайн-ресурсами:

Будемо раді допомогти:

  • підбір літератури за вказаною темою;
  • індексування статей і праць за Універсальною десятковою класифікацією (УДК) надіслати лист на електронну адресу kniga_pdpu@ukr.net;
  • консультування з оформлення бібліографічного опису та міжнародних стилів цитувань;
  • перевірка наукових робіт (викладачів та студентів університету) за допомогою сучасних сервісів антиплагіатних інтернет-систем.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Бережіть себе і своїх близьких та обов'язково дотримуйтесь рекомендацій МОЗ!

Сьогодні в читальному залі університетської бібліотеки імені Михайла Андрійовича Жовтобрюха з нагоди 105-річчя університету та 20-річчя кафедри дошкільної освіти відбулася презентація колективної монографії «Кафедра дошкільної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка: історія та сучасність».

До монографії увійшло дев’ять розділів, серед яких «Сторінки історії кафедри дошкільної освіти», «Наративний екскурс у науково-творчі біографії викладачів кафедри дошкільної освіти», «Навчально-методичний потенціал кафедри дошкільної освіти», «Науково-дослідна робота кафедри дошкільної освіти», «Наукові здобутки професорсько-викладацького складу кафедри дошкільної освіти» та інші.

Із вітальним словом до присутніх звернулися проректор Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доктор географічних наук, професор Шевчук Сергій Миколайович, декан психолого-педагогічного факультету, доктор, професор Сулаєва Наталія Вікторівна, заступник директора бібліотеки Кузьміна Наталія Миколаївна.

Було представлено зміст науково-педагогічного видання, коротку історичну характеристику розвитку кафедри дошкільної освіти, її науково-педагогічні досягнення та особливості виховної роботи зі студентами.

Завідувач кафедри дошкільної освіти, доктор педагогічних наук, професор та керівник авторського колективу Гнізділова Олена Анатоліївна відзначила, що презентована монографія є спробою озирнутися на пройдений шлях як особистісно, так і колективно, підсумувати свої здобутки, зорієнтуватися у нинішній ситуації розвитку і реформування вищої педагогічної освіти, побудувати плани на майбутнє. Олена Анатоліївна висловила подяку викладачам кафедри за плідну і дружню роботу над створенням монографії.

Працівники бібліотеки підготували книжкову виставку «Наукові праці викладачів кафедри дошкільної освіти».


 

Вітаємо!

Будемо раді Вам допомогти.