Шановні користувачі!

На виконання вимог нормативно-правових актів України та з метою дотримання рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я бібліотека імені М. А. Жовтобрюха з 16 березня по 3 квітня 2020 року впроваджує дистанційне надання бібліотечних послуг, E-mail для довідок: kniga_pdpu@ukr.net.

Пропонуємо скористатися нашими онлайн-ресурсами:

Будемо раді допомогти:

  • підбір літератури за вказаною темою;
  • індексування статей і праць за Універсальною десятковою класифікацією (УДК) надіслати лист на електронну адресу kniga_pdpu@ukr.net;
  • консультування з оформлення бібліографічного опису та міжнародних стилів цитувань;
  • перевірка наукових робіт (викладачів та студентів університету) за допомогою сучасних сервісів антиплагіатних інтернет-систем.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Бережіть себе і своїх близьких та обов'язково дотримуйтесь рекомендацій МОЗ!

Бібліотека імені М. А. Жовтобрюха отримала в дарунок книгу «Публіцистика Марка Твена (1835-1910)» від викладача Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професора кафедри історії журналістики Інституту журналістики Мелещенка Олександра Костянтиновича.

Студенти, професорсько-викладацький склад університету та колектив бібліотеки вдячні автору за щедрий дарунок.

Не маємо жодних сумнівів, що навчально-методичний комплекс, у якому розглядається публіцистичну діяльність видатного американського журналіста, письменника, сатирика, гумориста, видавця та громадського діяча другої половини XIX-початку ХХ сторіччя Марка Твена, буде широко використовуватися у освітні діяльності.

Презентуємо видання на сайті нашої бібліотеки і запрошуємо до читальної зали №2 ознайомитися з книгою!


 

Вітаємо!

Будемо раді Вам допомогти.