Шановні користувачі!

На виконання вимог нормативно-правових актів України та з метою дотримання рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я бібліотека імені М. А. Жовтобрюха з 16 березня по 3 квітня 2020 року впроваджує дистанційне надання бібліотечних послуг, E-mail для довідок: kniga_pdpu@ukr.net.

Пропонуємо скористатися нашими онлайн-ресурсами:

Будемо раді допомогти:

  • підбір літератури за вказаною темою;
  • індексування статей і праць за Універсальною десятковою класифікацією (УДК) надіслати лист на електронну адресу kniga_pdpu@ukr.net;
  • консультування з оформлення бібліографічного опису та міжнародних стилів цитувань;
  • перевірка наукових робіт (викладачів та студентів університету) за допомогою сучасних сервісів антиплагіатних інтернет-систем.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Бережіть себе і своїх близьких та обов'язково дотримуйтесь рекомендацій МОЗ!

Опубліковано січневий рейтинг електронних архівів світу – TRANSPARENT RANKING: Institutional Repositories by Google Scholar (January 2019) – ПРОЗОРИЙ РЕЙТИНГ: Інституційні репозитарії від Google Scholar. Даний рейтинг враховує кількість повнотекстових документів, розміщених в репозитаріях відкритого доступу і ступінь їх індексування системою «Google Scholar».

За результатами рейтингу репозитарій нашого університету - Institutional Repository of Poltava V. G. Korolenko National Pedagogical University увійшов до світового рейтингу репозитаріїв та зайняв 510 позицію із 2708 світових електронних архівів.

На даний момент у нашому репозитарії розміщено 10678 електронних документів.


 

Вітаємо!

Будемо раді Вам допомогти.