День художника України щорічно відзначають у другу неділю жовтня. Це важливе свято для нашої країни, адже Україна дійсно багата на дуже хороших художників. Багато хто з них, не маючи особливої популярності в нашій країні, дуже цінуються в світі, а їхні картини продаються за величезні гроші.

Тому, в День художника України пропонуємо вам список кращих митців нашої країни. А також запрошуємо до наукового абонементу переглянути книжкову виставку "Шедеври українського живопису".

Іван Марчук


Хоча його картини і не куштують скажених грошей, його талант визнаний у всьому світі. Про це говорить хоча б той факт, що у 2007 році він потрапив до списку «100 геніїв сучасності» британської газети The Daily Telegraph.

До речі, Іван Марчук єдиний українець там. Крім цього, цей художник України ввів новий стиль, який критики встигли назвати плентизмом. І виглядає він дуже цікаво. Найдорожча картина Марчука це "Місячні квіти" ($7500).

Арсен Савадов


Найскандальніший український художник. Таку славу він здобув завдяки своєму проекту "Донбас-Шоколад".

Але не тільки дивними шахтарями він цікавий. Все-таки, його картини теж отримали чималу славу. Наприклад, картина "Смуток Клеопатри" була продана за $150 000.

Анатолій Криволап


Цей художник входить в список найпопулярніших і найдорожчих художників Україні за останні 10 років. У нього досить цікаві роботи, які розкуповуються з величезною швидкістю. Так, наприклад, картина "Ніч. Кінь" була продана за $124 343 і увійшла в Топ-10 найдорожчих денних лотів Phillips de Pury & Co.

Євгенія Гапчинська


Багато хто не дуже любить її творчість, але все одно ця художниця зараз дуже популярна в Європі. Виставки її картин збирають чимало народу.

А деякі навіть купують за пристойні гроші. Наприклад, "Народження Венери" була продана за $100 000.

Віктор Сидоренко


Яскраві та виразні – це два слова, які ідеально підійдуть для опису картин Віктора Сидоренка. Його творчість досить специфічна, зате відірвати погляд досить складно.

А ось картина "Без назви" була продана за $32 800.

Додати коментар

Захисний код
Оновити


 

Вітаємо!

Будемо раді Вам допомогти.