Шановні користувачі!

На виконання вимог нормативно-правових актів України та з метою дотримання рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я бібліотека імені М. А. Жовтобрюха з 16 березня по 3 квітня 2020 року впроваджує дистанційне надання бібліотечних послуг, E-mail для довідок: kniga_pdpu@ukr.net.

Пропонуємо скористатися нашими онлайн-ресурсами:

Будемо раді допомогти:

  • підбір літератури за вказаною темою;
  • індексування статей і праць за Універсальною десятковою класифікацією (УДК) надіслати лист на електронну адресу kniga_pdpu@ukr.net;
  • консультування з оформлення бібліографічного опису та міжнародних стилів цитувань;
  • перевірка наукових робіт (викладачів та студентів університету) за допомогою сучасних сервісів антиплагіатних інтернет-систем.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Бережіть себе і своїх близьких та обов'язково дотримуйтесь рекомендацій МОЗ!

Сьогодні в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка Інститут педагогічної україністики провів розширене засідання наукової ради, присвячене Іванові Котляревському.

Бібліотека підготувала книжкову виставку присвячену Івану Петровичу Котляревському.

І.П. Котляревський – педагог, зачинатель нової української літератури й нової української літературної мови, українського театру, найвизначніший культурно-освітній діяч свого часу (1769–1838). І.П. Котляревський – новатор у пізнанні основ педагогіки, великий патріот України, одним із перших довів право України на «імення, мову, віру, вид», потребу виховання молоді на національних ідеях і традиціях. Значення автора безсмертної «Енеїди» полягає в тому, що він безпосередньо творив український педагогічний простір, в основі якого глибинне вивчення життя народу, його загальнопедагогічного досвіду.


 

Вітаємо!

Будемо раді Вам допомогти.